Srpski English русский

• Fotografije
  • Skica
  • Lokacija

ODLIČAN - APSOLUTNO JEDINSTVEN - UKNJIŽEN !!! Četvorosoban stan uknjižen na 97m2 + oko 20m2 terase koja nije u kvadraturi, opremljen i urađen po zapadnoevropskim standardima. Kompletna oprema u stanu ( parket, keramika, sanitarije, PVC stolarija ...) sve u vrhunskoj klasi. Prvi utisak po ulasku u stan je svetlosti sa svih strana koja se prelivaiz više prozora sa dve strane. Veliki dnevni boravak sa trpezarijom. Spavaće sobe prostrane i svetle i svaka ima izlaz na terasu. Postoji mogućnost dogovora za kupovinu stana sa kompletnim nameštajem (sem ugradne kuhinje koja je već u ceni stana ). NEKRETNINA ZA KUPCA VISOKIH ESTETSKIH ZAHTEVA, KOJI TRAŽI SAMO NAJBOLJE !!!

• Nekretnina je uknjižena
  • Terasa
  • Parking
  • Ostava
  • Interfon
  • Telefon
  • Kablovska
  • Internet
  • Klima
Ocenite nekretninu:
Postavite pitanje o nekretnini
4+4
ZA VIŠE INFORMACIJA kontaktirajte

Grad nekretnine - Bulevar oslobođenja 91, Novi Sad

Telefoni: 021/66-13-357 021/66-21-967

Mobilni: 064/822-2131 064/822-2132

Email: grad@ns-group.rs

Pratite nas Facebook Twitter Google+
Ns-Group agencije
Partneri
Sve informacije u vezi sa imovinom, koja je na prodaju, a iz izvora ovog sajta, smatraju se pouzdanim informacijama. Internet prezentacija kao takva je napravljena da prezentuje tačne informacije, ali takav vid prezentovanja podložan je greškama, propustima i promenama cena. Sve površine objekata i zemlje koje se prodaju su približne. Tačne dimenzije se mogu dobiti potraživanjem usluga profesionalnog arhitekte ili inžinjera. Broj soba navedenih u opisima nekretnina koje se nude nije pravni zaključak. Svaka osoba treba da se konsultuje sa sopstvenim advokatom, arhitektom, da proceni tačan broj soba u predmetnoj nekretnini, koje mogu da se koriste legalno kao spavaće sobe.