Srpski English русский

Nekretnina je pregledana 3339 Puta

• Fotografije
  • Lokacija

! SPUŠTENA CENA ! Izuzetna kuća na odličnoj lokaciji u Novom Sadu blizu Futoške ulice i Bulevara patrijarha Pavla, kojim se brzo stiže do svih lokacija u gradu i van grada. Reč je o spratnoj kući (P+1) koju čine dva međusobno spojena poslovno stambena objekta ukupne površine 590m2. Kuća je legalizovana i u odličnom je stanju. Idealna je za poslovni prostor tipa poliklinike, hotela i sl. Oko kuće je lepo sređeno dvorište sa sopstvenim parkingom, zelenilom, cvećem.. U kući je smeštena firma koja je i vlasnik. Cena nije fiksna, moguć dogovor.

• Nekretnina je uknjižena

Pratite nas Facebook Twitter Google+
Ns-Group agencije
Partneri
Sve informacije u vezi imovine za prodaju iz izvora ovog sajta smatraju se pouzdanim informacijama. Internet prezentacija kao takva je napravljena da prezentuje tačne informacije ali takav vid prezentovanja podložan je greškama i propustima i promenama cena. Sve površine objekata i zemlje koje se prodaju su približne. Tačne dimenzije se mogu dobiti potraživanjem usluga profesionalnog arhitekte ili inžinjera. Broj soba navedenih u opisima nekretnina koje se nude nije pravni zaključak. Svaka osoba treba da se konsultuje sa sopstvenim advokatom, arhitektom da proceni tačan broj soba u predmetnoj nekretnini koje mogu da se koriste legalno kao spavaće sobe.